Ski Team LOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom 1
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

pon-sob: 11:00 - 20:00
niedz: niepracująca

KONTAKT:

Kontakt telefoniczny +48 22 846 57 87

Ski Team Wrocław

Ski Team

Ski Team to sieć specjalistycznych sklepów sportowych.
Sprzedajemy produkty z 4 głównych kategorii: narciarstwo, snowboard, rowery i turystyka i bez kokieterii mówimy o sobie, że jesteśmy liderami w tych dziedzinach. Dlatego proponujemy Wam wyselekcjonowane artykuły z najwyższej półki. W Ski Team znjdziesz markową odzież narciarską SPYDER oraz rowery marki CUBE.

Znajdziesz nas na skiteam.pl oraz w 4 lokalizacjach w największych miastach Polski. Już teraz zapraszamy do zerknięcia na nasze internetowe półki. W każdej chwili możesz nas sprawdzić – skontaktuj się z nami telefonicznie lub online albo przyjdź porozmawiać osobiście.

Ale Ski Team to PRO SHOP, czyli coś więcej niż półki zastawione najlepszym sprzętem sportowym. To eksperci, którzy znają nasze towary od podszewki. Sami jeżdżą, biegają, potrafią docenić dobrą jakość produktów sportowych. I co najważniejsze – chętnie dzielą się tą wiedzą. Wystarczy poprosić o pomoc dowolnego doradcę w jednym z naszych sklepów by się o tym przekonać.

Przez 25 lat nauczyliśmy się, że sklep sportowy powinien opierać się na 4 najważniejszych filarach: jakości, dostępności, uczciwości i fachowym poradom. I takie wartości proponujemy Wam każdego dnia!