Alles

LOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom: 0
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

pon-sob: 9:00 - 21:00
niedz: 10:00 - 20:00

KONTAKT:

Kontakt telefoniczny +48 607 11 55 00
Adres e-mail arkady@alles.pl
Strona www www.alles.pl

Alles Wrocław

Alles

ALLES to polski producenty bielizny, właściciel kilku salonów w Polsce, w tym wyjątkowo kobiecego salonu w Arkadach Wrocławskich.


Kolekcje ALLES już od prawie 25 lata kuszą kobiety seksapilem. Bielizna ALLES tworzona jest po to, by rozpieszczać kobiety niemalże bez granic wieku i rozmiaru. Dedykowana jest kobietom wymagającym, które od bielizny oczekują więcej niż codziennego komfortu. Szeroki wybór rozmiarów i fasonów, zmysłowy design oraz profesjonalne doradztwo w doborze bielizny - to wszystko znajdziecie Panie w jedynym, wyjątkowym salonie bielizny Alles.
Linia GLAMOUR to uwodzicielska bielizna dla kobiet o wyszukanych gustach. Modele z brandu CLASSICA to must have w garderobie każdej kobiety. Stonowane i klasyczne kolory, dopracowane w najmniejszym szczególe konstrukcje są charakterystycznymi wyznacznikami bielizny w tej linii.


Marka ALLES jest także właścicielem dwóch specjalistycznych brandów: MAMA BY ALLES oraz MEDIBRA BY ALLES. Bielizna tworzona w nurcie pierwszego brandu skierowana jest do przyszłych i karmiących mam. Firma dokłada wszelkich starań, by kobiety czuły się w niej komfortowo i kobieco. Dzięki specjalistycznej bieliźnie Medibra by Alles, skupiamy się na kobietach, które są po mastektomii. Pragniemy, by kobiety noszące ten rodzaj bielizny czuły się piękne i wyjątkowe.