Arkady Wroclawskie otwarte na rodziny

 

WYDŁUŻAMY GODZINY OTWARCIA. ZAPRASZAMY NA ZAKUPY

Szanowni Państwo!

W celu zwiększania bezpieczeństwa i rozłożenia natężenia ruchu w czasie przedświątecznych zakupów od 3 do 30 grudnia godziny funkcjonowania Arkad Wrocławskich zostały wydłużone. Centrum będzie czynne w godzinach:

  • od poniedziałku do soboty od 08:00 do 22:00
  • w niedziele handlowe od 09:00 do 21:00
  • w Wigilię i Sylwestra od 8:00 do 14:00

Informujemy również, że wszystkie przedświąteczne niedziele, czyli 6, 13 i 20 grudnia, to niedziele handlowe.

Natomiast w dniach 25 i 26 grudnia oraz 01 stycznia 2021 nasze centrum będzie zamknięte.

Przypominamy, że od 28 listopada wszystkie działające w Arkadach Wrocławskich sklepy i punkty usługowe, z wyjątkiem klubu fitness oraz kina, czekają na odwiedzających. Nadal w opcji na wynos lub na dowóz dostępne są dania i napoje z naszych kawiarni i restauracji.

Wszystkie otwarte placówki funkcjonują w ścisłym reżimie sanitarnym. Prosimy pamiętać o obowiązku zakrywania ust i nosa, dezynfekcji rąk, zachowywania min. 2m odległości od innych, przestrzeganiu limitów w poszczególnych sklepach (to maksymalnie 1 osoba na 15 m kw.) oraz godzin dla seniorów w wybranych punktach.

Serdecznie zapraszamy na przedświąteczne zakupy, nie zapominajmy jednak o bezpieczeństwie. Zależy ono od nas wszystkich, przestrzegajmy więc zaleceń i instrukcji pracowników naszego obiektu i poszczególnych najemców. Do zobaczenia!

WYDŁUŻAMY GODZINY OTWARCIA. ZAPRASZAMY NA ZAKUPY