Arkady Wroclawskie otwarte na rodziny

 

JESTEŚMY OTWARCI! ZAPRASZAMY NA ZAKUPY!

Zgodnie z nowymi wytycznymi sanitarnymi, ogłoszonymi 7 grudnia przez Ministerstwo Zdrowia, od 15 grudnia zmieniają się zasady funkcjonowania obiektów handlowych.

Nasze sklepy, punkty handlowe i usługowe, restauracje, kino oraz klub fitness pozostają otwarte. Zmianie uległy limity osób, które mogą przebywać w danym miejscu w jednym czasie.

Na terenie galerii oraz sklepów obowiązuje limit: 1 osoba na 15 m kw. Restauracje i lokale gastronomiczne działają w ścisłym reżimie sanitarnym z maksymalnie 30 proc. obłożenia lokalu (przy czym do limitu nie wlicza się osób w pełni zaszczepionych), obowiązuje również dystans między stolikami co najmniej 1,5 m. Kino pozostaje otwarte z 30 proc. maksymalnego obłożenia (tutaj podobnie – do wskazanego limitu nie wlicza się osób w pełni zaszczepionych). Dodatkowo, obowiązuje zakaz jedzenia i picia w trakcie seansów. Klub fitness działa w reżimie sanitarnym z maks. ilością osób 1 na 15 m kw. i dopuszczalnym obłożeniem 30 proc. pojemności obiektu (z tego limitu wyłączone są osoby zaszczepione co najmniej dwoma dawkami). Salon fryzjerski i salon kosmetyczny pozostają otwarte i mogą funkcjonować w ścisłym reżimie sanitarnym.

Serdecznie zapraszamy na przedświąteczne zakupy. Zachęcamy też do korzystania z usług naszych najemców. Jednocześnie przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa, dezynfekcji rąk oraz zachowywania bezpiecznej odległości od innych.

Przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa i dbajmy o siebie nawzajem!

JESTEŚMY OTWARCI! ZAPRASZAMY NA ZAKUPY!