Aura Moda

Aura Moda

Sklep z odzieżą damską polskich marek w rozmiarach od 34 do 50.

Salon AURA MODA to unikatowy sklep z odzieżą damską polskich marek i profesjonalnym doradztwem stylizacyjnym. Szeroka oferta i rozmiary od 34 do 50 sprawiają, że może się u nas ubrać kobieta bez względu na typ sylwetki, wzrost, rozmiar, czy wiek. W kolekcji mamy sukienki dla niskich, dojrzałych, czy w rozmiarze plus size. Jeśli jest Ci trudno znaleźć ubrania dla siebie lub masz tzw. trudną sylwetkę, to zapraszamy do nas. Wykwalifikowane sprzedawczynie z dużym doświadczeniem podpowiedzą i dobiorą ubranie dla Ciebie.

Wybierając kolekcje i marki stawiamy na wysoką jakość i doskonałe krawiectwo. Asortyment salonu jest odpowiedzią na oczekiwania kobiet, które szukają najlepszej polskiej mody pasującej do ich stylu życia. W AURA MODA znajdziesz odzież damską na każdą okazję: do pracy, na weekend oraz kolekcję wizytową. Stawiamy na klasykę i wygodę, ale nie brakuje u nas eleganckich i wizytowych modeli na wesele, chrzciny, czy inną uroczystość. Dbamy o to, aby obok klasycznych propozycji pojawiały się sezonowe trendy.

W sklepie Aura Moda oferujemy szeroki asortyment od wełnianych płaszczy i kurtek, po sukienki codzienne, wizytowe i odzież do pracy. Żakiety, spódnice i spodnie oraz wygodne dresy damskie. W sklepie znajdziesz ubrania najstarszej wrocławskiej firmy odzieżowej VITO VERGELIS. Mamy też wizytowe sukienki firmy Janex, Mabucco. Do tego różnobarwna kolekcja BIALCON i Rabarbar oraz wygodne ubrania AB Nahlik. AURA MODA to butik z polską odzieżą damską w najlepszym wydaniu.