Fashion CafeLOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom 1
> ZOBACZ NA MAPIE

GODZINY OTWARCIA:

pon-sob: 9:00 - 21:00
niedz: 10:00 - 20:00

KONTAKT:

Kontakt telefoniczny +48 71 782 11 91

FASHION CAFE

Fashion Cafe

ZMIENIAMY SIĘ DLA CIEBIE

Od ponad 10 lat dbamy o Państwa podniebienia i dobre samopoczucie , przygotowując smaczne dania i smakołyki kuchni włoskiej. W tym czasie przeszliśmy ogromną metamorfozę wystroju wnętrza, zmieniliśmy wszystko , by naszym Gościom było u nas jak najlepiej. Nie zmieniliśmy tylko jednego- jakości, wyjątkowości i magicznego smaku naszej kuchni.

Fashion Cefe to miejsce w Arkadach Wrocławskich, które przyciąga niepowtarzalnym klimatem, a przede wszystkim dobrym jedzeniem. Od poniedziałku do piątku serwujemy Zestaw Dnia, składający się z zupy oraz drugiego dania w zaskakującej cenie 21 zł. Zapraszamy także, do skorzystania z naszej oferty śniadaniowej. Już od 8:30 czekają na Państwa w naszej restauracji świeżo wypiekane rogale, chrupiące bajgle, kolorowe, świeże kanapki oraz aromatyczna włoska kawa Kimbo.

Doskonałym zakończeniem każdego posiłku jest deser. My także lubimy zadbać o słodkie przyjemności i rozpieścić Państwa kultową tartą, obłędnym tiramisu oraz domową szarlotką .
Atutem Fashion Cafe są dania przygotowywane z wysokiej jakości naturalnych i zdrowych składników w oparciu o wyjątkowe receptury. W ostatnim czasie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości , we współpracy z profesjonalnym kucharzem , wprowadziliśmy sporo zmian w menu.

Zapraszamy, znajdujemy się na poziomie +1.