Sky Tower Galeria Handlowa

 

Wystawa Grand Press Photo 2020 w Sky Tower

Wystawa Grand Press Photo 2020

Już po raz 15. spośród tysięcy zgłoszeń do Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Prasowej wyłoniono kilkaset najlepszych prac. Niebawem ich wystawa pojawi się we Wrocławiu, a jedyną lokalizacją w mieście, w której zostanie pokazana, będzie Sky Tower. Ekspozycja Grand Press Photo 2020 składająca się z ponad 260 ujęć z Polski i świata czynna będzie w dniach 28 września-11 października w godzinach otwarcia obiektu. Wstęp jest bezpłatny.

W ramach wystawy Grand Press Photo 2020 w Sky Tower obejrzeć będzie można mistrzowskie kadry z najważniejszych wydarzeń z całego globu. Wśród nich zobaczymy m.in.: słynne klatki ze spotkania prezydenta Andrzeja Dudy z mieszkańcami Zakliczyna oraz corocznego zjazdu ortodoksyjnych Żydów z różnych zakątków świata do grobu cadyka Dawida Bidermana czy portret 15-letniej Ormianki, Ewy, wybudzonej z kilkumiesięcznej katatonii, wynikającej z syndromu rezygnacji. Nie zabraknie także pracy laureata tegorocznej odsłony plebiscytu, Jacka Szydłowskiego, który 23 marca br. wykonał genialne zdjęcie przedstawiające pielęgniarkę dyżurującą w namiocie do segregacji pacjentów. W tegorocznej edycji konkursu zostały także docenione prace trzech fotografów z Wrocławia – jedna w kategorii "Kultura i rozrywka", dwie w kategorii "Sport".

Wystawa Grand Press Photo 2020 będzie dostępna w dniach 28 września-11 października na poziomie 0 (obok supermarketu Piotr i Paweł), w godzinach otwarcia Sky Tower. Wstęp jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!