Arkady Wroclawskie otwarte na rodziny

 

Zapraszamy na kolejną odsłonę Targów Artishop

Już 27 i 28 stycznia 2023 roku w Arkadach Wrocławskich odbędzie Festiwal Artishop. Jest to kolejna odsłona jednego z najpopularniejszych wydarzeń pochodzących z Ukrainy, prezentujących unikatowe wyroby artystów rękodzieła. W programie wydarzenia m.in. kiermasz ukraińskich oraz polskich marek, a także strefa wymiany odzieży i biżuterii.

Targi Artishop to wydarzenie, które w Ukrainie ma już ponad 10-letnią tradycję. Ze względu na aktualną sytuację organizatorzy zdecydowali się przenieść swoją działalność do Polski, dlatego podczas nadchodzących edycji będzie można znaleźć unikatowe produkty nie tylko od ukraińskich, ale też od polskich projektantów. Na kiermaszu nie zabraknie biżuterii, akcesoriów do domu, ceramiki, torebek oraz oryginalnych zabawek dla dzieci.

Pojawi się też stoisko charytatywne, z którego 100% sprzedaży zostanie przeznaczone na wsparcie charkowskich wolontariuszy, którzy pomagają mieszkańcom Charkowa, dowożąc im niezbędne do życia produkty.

W ramach wydarzenia zostanie także wydzielona przestrzeń zero waste, w której uczestnicy będą mogli wymieniać się odzieżą, biżuterią, książkami czy czasopismami. Festiwal potrwa dwa dni i będzie otwarty w godzinach 11.00-19.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Lista wystawców:

https://instagram.com/elpresent
https://instagram.com/teple_macrame
https://instagram.com/simo.accessorize
https://instagram.com/viktoriia_volia
https://instagram.com/4bead
https://instagram.com/broshka_iz_bisera
https://instagram.com/naryadno_baby
https://instagram.com/nana_creates
https://instagram.com/zhinsheng.bijouterie
https://instagram.com/bijoustore.de
https://instagram.com/namysto_mania
https://instagram.com/_ceramic_svetlana_
https://instagram.com/plan.b_candle
https://instagram.com/plant_sinsei
https://instagram.com/eva__mij
https://instagram.com/ukrainians_for_ukraine

Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy na kolejną odsłonę Targów Artishop