Arkady Wroclawskie otwarte na rodziny

 

Zapraszamy na ekologiczno-charytatywne Mikołajki!

Develia, właściciel Arkad Wrocławskich, oraz jeden z najemców, produkująca osłony okienne firma Mikola, zapraszają wszystkich na Mikołajki! Już 3 grudnia w godzinach 10.00-17.000 w łezce eventowej na poziomie zero będzie można wziąć udział w specjalnych warsztatach recyklingowych ozdób świątecznych. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych!

Tegoroczna edycja Mikołajek w Arkadach łączy w sobie świątecznego ducha z troską o ekologię i nauką o recyklingu. Uczestnicy warsztatów wykonywania ozdób choinkowych będą mogli wykorzystać surowce wtórne, m.in. materiały uzyskiwane podczas produkcji rolet, żaluzji oraz okien. Mikola przygotuje specjalne projekty oraz instrukcje wykonania dekoracji. Wydarzenie ma również charakter charytatywny - najpiękniejsze ozdoby wykonane przez uczestników zostaną zlicytowane, a dochód trafi do podopiecznych Dolnośląskiej Fundacji Ochrony Zdrowia we Wrocławiu. Część ozdób zawiśnie na choince ustawionej w łezce eventowej – jej wspólne ubieranie zaplanowanie jest na godz. 14.00.

To jednak nie wszystko – dla najmłodszych czekać będą również stanowiska z malowaniem buzi, skręcaniem balonów i watą cukrową. Będzie można też zakręcić kołem fortuny i wygrać atrakcyjne, świąteczne nagrody.

Wstęp i uczestnictwo we wszystkich atrakcjach są bezpłatne. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy na ekologiczno-charytatywne Mikołajki!