Arkady Wroclawskie otwarte na rodziny

 

Wymyśl imię dla taty krasnala! #Konkurs

Wymyśl imię dla taty krasnala! #Konkurs

Jak wiecie, z początkiem kwietnia w naszym centrum handlowym zamieszkała sympatyczna Rodzina Arkadków. Krasnale można spotkać na poziomie 0 od strony ul. Powstańców Śląskich.
Każda z figurek ma charakterystyczne cechy wyglądu. Głowa rodziny to dystyngowany krasnal, pieczołowicie dbający o swoją brodę i długie, podkręcone wąsy. Zawsze nienagannie ubrany, wyprasowana koszula, marynarka, krawat i czyściutkie buciki.

Pomożecie nam wybrać imię dla taty krasnala? Zachęcamy do wspólnej zabawy na naszym fan page’u! Od 15 do 20 kwietnia trwa konkurs na najlepsze imię dla głowy rodziny Arkadków. Spośród Waszych propozycji zgłaszanych w komentarzach pod postem konkursowym, wybierzemy naszym zdaniem najbardziej pasujące imię, które zostanie wygrawerowane na specjalnej tabliczce i umieszczone przy figurce! Zwycięzca otrzyma zestaw nagród dla 4-osobowej rodziny, ufundowanych przez naszych najemców. Rozdamy też aż 9 nagród pocieszenia, również ufundowanych przez sklepy, lokale gastronomiczne i usługowe w Arkadach Wrocławskich. Wyniki konkursu ogłosimy 26 kwietnia. Szczegóły w regulaminie.

PS Wybór imion pozostałych członków rodziny krasnali również oddamy w Wasze ręce! Śledźcie profil Arkady Wrocławskie na Facebooku i wypatrujcie kolejnych edycji konkursu!