DO POBRANIA:

Regulamin

Wielka Loteria Arkady Wroclawskie

Wielki Finał Loterii Arkad Wrocławskich

Już w najbliższą sobotę, 16 marca, zapraszamy na wielki finał naszej loterii paragonowej! Losowanie nagród głównych odbędzie się o godz. 17:30 na scenie zlokalizowanej na poziomie zero, obok kawiarni Grycan.

Przypominamy, że do wygrania są 3 rodzinne wycieczki o wartości 15 tys. zł każda! Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy zrobić zakupy za min. 50 zł (na jednym paragonie) w dowolnym punkcie handlowo-usługowym w Arkadach Wrocławskich, odebrać los loteryjny i wrzucić go do specjalnej urny, znajdującej się w Punkcie Obsługi Loterii. Warunkiem otrzymania nagrody głównej jest osobista obecność podczas sobotniego finału, posiadanie przy sobie losu oraz dowodu zakupu! Ci, którzy nie mieli jeszcze okazji wzięcia udziału w zabawie, mogą zgłosić się również w dniu finału. Przyjmowanie losów loteryjnych potrwa do 16 marca włącznie aż do godz. 16:45.

Oprócz nagród głównych, których losowanie odbędzie się w najbliższą sobotę, do wygrania jest blisko 400 innych bardzo atrakcyjnych nagród dostępnych od ręki – od sprzętu AGD i RTV po bony zakupowe i bilety do kina.

Szczegóły w regulaminie: REGULAMIN