DO POBRANIA:

Regulamin

Wielka Loteria Arkady Wroclawskie

Wygraj rodzinne wakacje i 400 innych nagród – wielka loteria w Arkadach Wrocławskich

Choć za oknem zima w Arkadach Wrocławskich podkręcamy temperaturę! Już czas na... wielką loterię paragonową! Do wygrania blisko 400 bardzo atrakcyjnych nagród – od sprzętu AGD i RTV po bony zakupowe i bilety do kina. A dla marzących o zmianie klimatu, mamy 3 rodzinne wycieczki o wartości 15 tys. zł każda! Łączna pula nagród to aż 80 tys. zł!

Zasady loterii

Akcja trwa od 08.02 do 16.03.2019 r. Każdy kto w tych dniach zrobi zakupy za min. 50 zł (na jednym dowodzie zakupu) w dowolnym punkcie handlowo-usługowym w Arkadach Wrocławskich, może odebrać los loteryjny. Każda wielokrotność tej kwoty pozwala na otrzymanie kolejnego kuponu, czyli np., za zakupy o wartości 230 zł otrzymamy 4 kupony. Po odbiór losu loteryjnego trzeba zgłosić się z paragonem do Punktu Obsługi Loterii, znajdującego się na poziomie 0 przy sklepie „Gatta”.

Nagrody i losowanie

Każdy los loteryjny składa się z 2 części. W części B znajduje się zdrapka, dająca szansę na zdobycie jednej z blisko 400 nagród dostępnych od ręki o łącznej wartości 35 tys. zł. Do wygrania m.in.: telewizory, tablety, konsole, aparaty cyfrowe, ekspresy do kawy, roboty kuchenne, sokowirówki, oczyszczacze powietrza, a także bilety do kina oraz vouchery do sklepu DUKA i drogerii Douglas, a także wiele innych równie atrakcyjnych nagród. Po odbiór wygranej należy zgłosić się do Punktu Obsługi Loterii, do godziny. 20:00 . Z kolei część A losu bierze udział w losowaniu nagrody głównej – jednej z trzech rodzinnych wycieczek o wartości 15 tys. zł każda! Aby wziąć udział w losowaniu, trzeba wrzucić tę część losu do specjalnej urny, znajdującej się W Puncie Obsługi Loterii i przyjść na wielki finał loterii, który odbędzie się 16 marca o godz. 17:30 w Arkadach Wrocławskich.