Arkady Wroclawskie otwarte na rodziny

 

Arkady Wrocławskie odwiedziła Rodzina Treflików

Wakacje-z-Treflikami-Arkady-1
Wakacje-z-Treflikami-Arkady-2
Wakacje-z-Treflikami-Arkady-3
Wakacje-z-Treflikami-Arkady-4
Wakacje-z-Treflikami-Arkady-5
Wakacje-z-Treflikami-Arkady-6
Wakacje-z-Treflikami-Arkady-7
Wakacje-z-Treflikami-Arkady-8

W niedziele 28 lipca w naszym centrum handlowym gościliśmy pewną niezwykłą rodzinę… Cały dzień w Arkadach Wrocławskich spędziła znana ze szklanego ekranu Rodzina Treflików. Bohaterowie popularnego serialu dla najmłodszych pozowali do zdjęć, śpiewali, tańczyli i zapraszali dzieci do udziału w licznych grach, zabawach oraz quizach z nagrodami.

W przygotowanych przez nas atrakcjach wzięło udział ponad 700 osób! Na specjalnej scenie doskonale bawili się nie tylko mali fani serialu, ale również ich opiekunowie. Tańczyli zumbę z Treflinką, grali w kręgle z Treflikiem, układali ogromne puzzle oraz brali udział w quizach z wiedzy o Rodzinie Treflików. Nagrodami w konkursach scenicznych były gry planszowe, którymi obdarowaliśmy blisko 50 rodzin.

Nie mniejszą popularnością cieszyła się strefa gier planszowych, przez cały dzień była dosłownie oblegana przez rodziny z dziećmi, oraz wciągająca gra miejska. Zadaniem dzieci i rodziców było zebranie naklejek z postaciami z bajki i przyklejenie ich na specjalną mapę. Naklejki ukryliśmy w wybranych lokalach naszego centrum handlowego. Uzupełnione mapy rodzice mogli wymienić na upominki dla dzieci. O atrakcyjności zabawy świadczy liczba wydanych nagród. Wręczyliśmy ich aż 260!

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i zapraszamy ponownie.