Arkady Wroclawskie otwarte na rodziny

 

Wakacje z Treflikami w Arkadach Wrocławskich
Niedziela, 28 lipca

Wakacje z Treflikami

Treflik, Treflinka i Duży Wujcio jeszcze nigdy nie byli we Wrocławiu! Postanowiliśmy więc zaprosić ich do naszego pięknego miasta. Długo się nie zastanawiali, przyjadą w niedzielę 28 lipca i cały dzień spędzą Arkadach Wrocławskich! Będą pozować do zdjęć, śpiewać, tańczyć i zapraszać dzieci do udziału w licznych grach, zabawach oraz quizach z nagrodami.

O serialu
Rodzina Treflików to popularny polski serial animowany, który podbija serca najmłodszych. Wykonany został w technice animacji lalkowej, wykorzystującej druk 3D. Rozśpiewane i roztańczone Trefliki w każdym odcinku zapraszają dzieci na niezwykłą przygodę do świata wyobraźni.

Rodzina Treflików w Arkadach
Trefliki przyjadą do Arkad Wrocławskich punktualnie o godzinie 12:00 i od razu zaprezentują się dzieciom na przygotowanej dla nich scenie w centralnej części poziomu 0 naszego centrum handlowego. Przez cały dzień, aż do godziny na 18:00, będą się tu odbywać animacje prowadzone przez bohaterów bajki. Treflinka porwie dzieci (a może i rodziców!) do tańca w gorących rytmach Zumby. Treflik z kolei będzie grał z najmłodszymi w klasy i kręgle. Mali fani serialu będą też mogli wziąć udział w quizie wiedzy o Treflikach i zdobyć nagrody. Nie zabraknie też wspólnego muzykowania i oglądania odcinków IV sezonu serialu.

Na poziomie 0 funkcjonować będzie też strefa gier planszowych, w której odbędzie się m.in. układanie ogromnych puzzli na czas. Dla małych poszukiwaczy skarbów przygotowaliśmy jeszcze jedną atrakcję – grę miejską, podczas której dzieci wraz z rodzicami będą zbierać naklejki z postaciami z bajki i wymieniać je na nagrody. Naklejki będzie można zdobyć w wybranych lokalach oznaczonych na specjalnych mapkach rozdawanych podczas eventu.

Wakacje z Treflikami w Arkadach Wrocławskich odbędą się 28 lipca, w godzinach 12:00 - 18:00, ale już o godzinie 10:00 na scenie w centralnej części poziomu 0 rozpocznie się emisja IV sezonu bajki Rodzina Treflików. Serial będzie można oglądać również po zakończeniu eventu, aż do godz. 20:00. Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich. Serdecznie zapraszamy również do przyłączenia się do wydarzenia na Facebooku.

Wydarzenie jest organizowane wspólnie z Kraina Szczęścia Wrocław

Regulamin akcji „Wakacje z Treflikami”
Regulamin akcji „Gra Miejska”