Arkady Wroclawskie otwarte na rodziny

 

Krasnale zamieszkały w Arkadach – zbierz ich pluszowe wersje!

Rodzina Arkadow

Wiecie, że w Arkadach Wrocławskich zamieszkały krasnale? I to nie jeden. Cała rodzina krasnali! Przedstawiamy Wam rodzinę Arkadków. Głowa rodziny to dystyngowany krasnal, pieczołowicie dbający o swoją brodę i długie, podkręcone wąsy. Zawsze nienagannie ubrany, wyprasowana koszula, marynarka, krawat i czyściutkie buciki. Jego życiowa partnerka to elegancka, zadbana kobieta i – jak na krasnala – wyjątkowo smukła. Rozpuszczone włosy i zwiewna sukienka podkreślą jej krasnalą sylwetkę. Arkadki mają dwójkę dzieci. Synek to niezły zawadiaka o rozbrajającym uśmiechu. Bluza z kapturem, duże słuchawki na uszach i irokez wystający spod wysokiej czapki – ciężko odmówić mu własnego stylu. Córka z kolei jest zupełnym przeciwieństwem brata. To grzeczna, spokojna dziewczynka o długich splecionych warkoczach z wielkim lizakiem w malutkich rączkach.

Poszukiwacze krasnali – zabawa dla całej rodziny

Szczęśliwa rodzinka lubi przechadzać się korytarzami Arkad Wrocławskich i zaglądać do sklepów. Najczęściej można ich spotkać na poziomie 0 od strony ul. Powstańców Śląskich. W odnalezieniu Arkadków pomoże specjalna „Mapa Poszukiwaczy Krasnali”, którą będziemy rozdawać w naszym centrum handlowym od 8 do 20 kwietnia. Podążając śladami małych stópek będzie można też trafić na naklejki przedstawiające rodzinę Arkadków i zdobyć atrakcyjne rabaty w wybranych lokalach. Zachęcamy do zabawy całe rodziny!

Rodzina Arkadków – zbieraj krasnale!

To nie koniec atrakcji związanych z rodziną Arkadków. Jeżeli spodobały się Wam nasze krasnale, możecie zabrać do domu ich pluszowe wersje! Od 8 do 20 kwietnia do zdobycia będzie kolorowa maskotka taty krasnala. Wystarczy w czasie trwania akcji zrobić zakupy w Arkadach Wrocławskich za minimum 300 zł na maksymalnie 3 paragonach. Pluszaki wydawane będą na przy specjalnym stoisku w okolicach figurek. Liczba maskotek jest ograniczona. Pozostałych członków rodziny Arkadków będzie można zdobyć w kolejnych odsłonach naszej akcji, o których będziemy informować na stronie www i naszym fan page’u. Więcej informacji w regulaminie: czytaj regulamin

Rodzina-krasnalow-Arkady-1
Rodzina-krasnalow-Arkady-2
Rodzina-krasnalow-Arkady-3
Rodzina-krasnalow-Arkady-4
Rodzina-krasnalow-Arkady-5