Arkady Wroclawskie otwarte na rodziny

 

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA ON-LINE TEATRU NAJMŁODSZEGO WIDZA

Czwartek, 4 czerwca

Teatr najmlodszego widza online

 

Mamy świetną wiadomość dla małych miłośników sztuki. Wraca uwielbiany przez dzieci Teatr Najmłodszego Widza!

Z uwagi na obecną sytuację będziemy spotkać się w nieco innej, ale za to całkowicie bezpiecznej formie. Co czwartek aktorzy zagoszczą w Waszych domach! Spektakle Teatru Najmłodszego Widza transmitowane będą bowiem on-line na naszym Facebooku. Fascynujące przygody bohaterów będą również rozgrywać się w nowym miejscu. Scenę w Arkadach zastąpi sceneria miejska. Bajkowe postaci występować będą w dobrze znanych małym widzom miejscach. Scenki odgrywane będą we wrocławskich parkach i na placach zabaw.

W czerwcu wraz z Magicznym Teatrem Muzycznym zapraszamy Was na trzy spektakle teatru lalek. Bohaterką każdego odcinka Teatru Najmłodszego Widza będzie laleczka Ania. Już 4 czerwca wraz z przyjaciółmi wyruszy ona na poszukiwanie Munii, czyli krowy operowej, która ma tremę przed powrotem na scenę. Mali widzowie pomogą naszej bohaterce opanować słowa piosenki, a następnie spróbują namalować jej portret. W kolejnym odcinku dzieci wraz z Anią i pewnym niesfornym pieskiem wybiorą się na spacer po mieście w poszukiwaniu wrocławskich krasnali. Z kolei dzięki spotkaniu z Królisiem Maksem przekonają się, że warto znaleźć czas nie tylko na zabawę, ale i na naukę.

Wszystkie spektakle Teatru Najmłodszego Widzenia nie tylko bawią, ale i uczą. Mali widzowie śledząc perypetie bohaterów, poznają podstawowe angielskie zwroty i odkryją pomysły na kreatywne zabawy w domu.

Harmonogram czerwcowych przedstawień:

4 czerwca, godz. 17:00 - spektakl „Munia”

18 czerwca, godz. 17:00 - spektakl „KrasnaLOVE miasto”

25 czerwca, godz. 17:00 - spektakl „Króliś Maks”

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku. Dzięki temu nie przegapicie żadnego odcinka!