Arkady Wroclawskie otwarte na rodziny

 

Muzyczny Dzień Mamy!

Muzyczny Dzień Mamy!

Muzyka jest niezwykle ważna w rozwoju dziecka, stymuluje naukę języka, wzbogaca i pogłębia relacje rodziców z maluszkiem, a także wpływa korzystnie na rozwój emocjonalny. Warto więc oswajać pociechy z muzyką już od najmłodszych lat, a nawet kiedy są jeszcze w brzuchu mamy. Już bowiem po dwudziestym tygodniu ciąży dziecko słyszy, a z biegiem czasu zaczyna rozpoznawać głos matki i inne dźwięki - w tym muzykę. 

W niedzielę handlową, 26 maja, zapraszamy na wyjątkowo rozśpiewany Dzień Mamy w Arkadach Wrocławskich. Wydarzenie pt. Muzyczny Dzień Mamy organizujemy we współpracy z Narodowym Forum Muzyki.

Serdecznie zachęcamy do wspólnego śpiewania i udziału w licznych zajęciach oraz konkursach przygotowanych przez nauczycieli z Narodowego Forum Muzyki. Najmłodsi będą mogli m.in. wziąć udział w warsztatach, podczas których z pozornie bezużytecznych przedmiotów i odpadów stworzą instrumenty. Odbędą się też zajęcia śpiewu dla rodziców i dzieci oraz mam spodziewających się potomstwa, a na specjalnie przygotowanej scenie wystąpi kwartet muzyczny.

W trakcie Muzycznego Dnia Mamy będziemy rozdawać śpiewniki z kolorowankami powstałe w ramach kampanii społecznej „Pośpiewaj mi mamo, pośpiewaj mi tato”. Wierzymy, że będą one świetnym towarzyszem zabaw, spotkań oraz rodzinnych wyjazdów.

Muzyczny Dzień Mamy odbędzie się 26 maja, w godzinach 12:00 - 18:00, na poziomie 0 - łezka eventowa. Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich.

REGULAMIN