Arkady Wroclawskie otwarte na rodziny

 

 

JARMARK PRODUKTÓW REGIONALNYCH
19-23 LUTEGO

Jarmark Produktów Regionalnych w Arkadach Wrocławskich!

Jarmark Produktów Regionalnych w Arkadach Wrocławskich!

Interesujesz się tradycyjną kuchnią? Lubisz jeść zdrowo i różnorodnie, a próbowanie nowych potraw sprawia ci przyjemność?

Zapraszamy wszystkich miłośników tradycyjnych, swojskich przysmaków do odwiedzenia comiesięcznego Jarmarku Produktów Regionalnych w Arkadach Wrocławskich. Najbliższa odsłona odbędzie się w dniach od 19 do 23 lutego, na poziomie 0 naszej galerii.

Na specjalnie przygotowanych stoiskach pojawią się naturalne sery, wędliny, oleje oraz potrawy charakterystyczne dla staropolskiej kuchni kresowej, takie jak piróg biłgorajski czy gołąbki z kaszą i sosem grzybowym. Będzie można nabyć wędzone ryby oraz ekologiczny chleb na zakwasie. Na stoiskach zagoszczą też miody leśne z serca Bieszczad i inne pszczele produkty o właściwościach leczniczych. Koneserów piwa z pewnością zainteresuje stoisko regionalnego browaru.

Amatorzy kuchni zagranicznej będą mogli spróbować rozmaitych specjałów prosto z Turcji i Azerbejdżanu. Pojawią się również słynne tureckie chałwy, przepyszne pesto z zielonej bazylii, owoce oraz aromatyczne herbaty charakterystyczne dla tych krajów.

Zapraszamy od wtorku do soboty w godzinach otwarcia Arkad Wrocławskich.