Arkady Wroclawskie otwarte na rodziny

 

HooDoo Band wystąpią w ramach Vertigo Summer Blues Festival na dachu Arkad

25 sierpnia zapraszamy na potężną dawkę bluesa w wykonaniu wrocławskiego zespołu HooDoo Band. W wyjątkowych okolicznościach – na dachu Arkad Wrocławskich – wybrzmią nie tylko autorskie kompozycje grupy, ale także znane utwory takich zespołów jak The Rolling Stones czy Sly & the Family Stone. Wydarzenie organizowane jest w ramach II edycji Vertigo Summer Blues Festival.

HooDoo Band to wyjątkowa mieszanka funku, soulu i rhythm'n'bluesa. Zespół założyli trzej przyjaciele: Bartosz Niebielecki, Bartłomiej Miarka i Tomasz Nitribitt. Muzycy mają na swoim koncie wiele sukcesów, m.in. nagrodę na III Festiwalu Form Muzycznych w kategorii Jazz/Blues oraz Złotą Płytę za debiutancki album wydany w 2010 roku.

Równolegle z koncertem HooDoo Band odbędzie się zlot samochodów klasycznych, posiadających wartość historyczną i sentymentalną. Będzie to niepowtarzalna okazja do wymiany doświadczeń pasjonatów szeroko pojętej motoryzacji, a także do zaprezentowania swoich unikatowych pojazdów.

Wydarzenie odbędzie się 25 sierpnia o godz. 19:00 na dachu Arkad Wrocławskich. Koncert zespołu HooDoo Band rozpocznie się o godz. 20:00.

Bilety można kupić za pośrednictwem strony www.biletin.pl

KUP BILET ONLINE

Vertigo Arkady