Arkady Wroclawskie otwarte na rodziny

 

FESTIWAL ARCHEOLOGII I DINOZAURÓW W ARKADACH WROCŁAWSKICH

FESTIWAL ARCHEOLOGII I DINOZAURÓW W ARKADACH WROCŁAWSKICH

W dniach 7–12 października w Arkadach Wrocławskich odbędzie się święto prehistorii - Festiwal Archeologii i Dinozaurów. Specjalnie dla małych poszukiwaczy przygód przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, w czasie których uczestnicy poprzez naukę i zabawę będą odkrywać zaginiony świat dinozaurów.

Dzieci biorące udział w wykopaliskach otrzymają specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu poczują się jak prawdziwi paleontolodzy i będą mogli odkopać szkielet ogromnego dinozaura! Następnie podczas warsztatów tematycznych poznają różnice między archeologią i paleontologią. Dzięki wielkim puzzlom odkryją starożytne piramidy oraz poznają różne gatunki dinozaurów i ich cechy charakterystyczne. Uczestnicy Festiwalu będą mogli także wspiąć się na ściankę wspinaczkową, aby zajrzeć wprost do gniazda pterodaktyla!

To nie wszystko! W dniach 10, 11 i 12 października o każdej pełnej godzinie od 10:00 do 17:00 będzie można spotkać „żywego” dinozaura przechadzającego się po naszym centrum handlowym! Na zakończenie imprezy dzieci otrzymają dyplomy uczestnictwa oraz drobne upominki.

Uczestników indywidualnych zapraszamy w dniach 7-11 października w godzinach od 14:30 do 18.00, a także 12 października od 9:30 do 18:00.
Dodatkowo w dniach 7-11 października odbędą się zajęcia dla grup zorganizowanych. Zajęcia będą odbywać się w 60-minutowych blokach, między godziną 9:30 a 14:30. Wcześniejszej rejestracji grup należy dokonać pod numerem tel. 574 920 904. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Festiwal Archeologii i Dinozaurów odbędzie się na poziomie 0 w Arkadach Wrocławskich. Wydarzenie jest bezpłatne. Serdecznie zapraszamy.

Regulamin festiwalu

Dołącz do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/2892418077489765/