Arkady Wroclawskie otwarte na rodziny

 

Ferie w królestwie zwierząt!

Ferie w Arkadach Wrocławskich

Szukasz pomysłu na ferie w mieście? W Arkadach Wrocławskich dzieci z pewnością nie będą się nudzić! Od 27 stycznia do 3 lutego przygotowaliśmy dla najmłodszych niezapomniane atrakcje wsparte solidną dawką wiedzy. Tematem przewodnim będzie królestwo zwierząt. Wszystkie atrakcje są bezpłatne i kierowane do maluchów w wieku od 3 do 8 lat.

W przygotowanym specjalnie na pierwszy tydzień ferii królestwie zwierząt, dzieci spotkają gatunki zamieszkujące nie tylko polskie lasy, ale także egzotyczne zakątki świata. Tropy lwa, słonia czy zebry zaprowadzą najmłodszych do kolejnych kreatywnych przygód. Budowanie mini-igloo, łowienie ryb, warsztaty plastyczne, stoiska z kolorowankami, magnetyczna mapa świata z gatunkami zwierząt mieszkających na poszczególnych kontynentach czy rozgrywki mini-hokeja to tylko niektóre z zaplanowanych atrakcji.

W tak wesołym czasie nie może zabraknąć też animatorek malujących buzie oraz konkursów z ciekawymi nagrodami. Wspomnienia z ferii zimowych w Arkadach Wrocławskich będzie można utrwalić na tle obrazu prezentującego okazały las. Specjalnie na potrzeby zdjęć przygotowano dla dzieci maski dzikich zwierząt.

Zapraszamy codziennie od 27 stycznia do 3 lutego, w godzinach od 11:00 do 19:00, również w niedzielę niehandlową. Wstęp jest oczywiście bezpłatny.

Regulamin