Arkady Wroclawskie otwarte na rodziny

 

Sen jak z bajki w Arkadach Wrocławskich

9 i 10 sierpnia jeden z naszych najemców przygotował wyjątkową akcję „Sen jak z bajki”. Podczas akcji na parterze pojawiła się specjalnie zaaranżowana na tę okazję... bańka z łóżkiem w środku! W sklepie Mango na poziomie -1 wszyscy klienci mogli skorzystać z bezpłatnych porad. Eksperci marki Dormeo w ramach wydarzenia pomagali rozwiać wszystkie wątpliwości związane z doborem miękkości i rodzaju materaca. Dodatkowo na uczestników akcji czekały atrakcyjne promocje i spotkanie z prezenterami Mango TV.

Ponadto w dniach trwania akcji Arkady Wrocławskie odwiedziły urocze księżniczki, które zachęcały najmłodszych do wspólnej zabawy. Dzieci ochoczo korzystały ze strefy zabaw, w której czekały kolorowanki, gry i konkursy z nagrodami. Nasze centrum wypełniło się radością rodziców, którzy wraz ze swoimi pociechami chętnie pozowali na specjalnej ściance fotograficznej. W piątek wystąpił gość specjalny - najstarsza didżejka w Polsce, 80-letnia DJ Wika.

Wydarzenie cieszyło się dużą popularnością, dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i zapraszamy na kolejne eventy w Arkadach Wrocławskich.

Event-Mango-relacja-1
Event-Mango-relacja-2
Event-Mango-relacja-3
Event-Mango-relacja-4
Event-Mango-relacja-5
Event-Mango-relacja-6
Event-Mango-relacja-7