Arkady Wroclawskie otwarte na rodziny

 

BAW SIĘ Z BINGIEM W ARKADACH!

Sobota, 29 lutego

Kto ma ochotę przybić piątkę z Bingiem? W sobotę, 29 lutego, ten uwielbiany przez dzieci i rodziców bohater serialu animowanego odwiedzi Arkady Wrocławskie!

Bing pojawi się w naszym centrum handlowym punktualnie o godz. 12:00 i od razu porwie wszystkie dzieci do wspólnej zabawy. Za sprawą kolorowej scenografii i specjalnych stref, zbudowanych w klimacie bajki, fani rezolutnego przedszkolaka znajdą się w samym środku doskonale znanego im świata Binga. I tak jak bohaterowie serialu animowanego, będą zdobywać nowe umiejętności i kreatywnie rozwiązywać problemy.

Puszczanie ogromnych baniek mydlanych czy skakanie na wielkim dmuchańcu to sprawności, które wszyscy fani Binga mają w małym paluszku. Ale czy opanowali też strzelanie do celu z ogromnej procy i łowienie kaczuszek, pływających w stawie? Z pomocą Binga na pewno nie będzie to trudne. W końcu przyjaciele zawsze się wspierają i uwielbiają się razem bawić. Wspólnie namalują olbrzymi portret Binga, rozwiążą łamigłówki i zadania pamięciowe. Będzie też konkurs wiedzy o Bingu i innych bohaterach bajki, z atrakcyjnymi nagrodami w postaci licencjonowanych upominków. Fani Binga z pewnością wiedzą o nim wszystko, ale czy potrafią tańczyć tak jak on? A może chcieliby mieć wspólne zdjęcie? Tego dnia wszystko będzie możliwe!

Spotkanie z Bingiem odbędzie się 29 lutego,w godz. 12:00 – 18:00, w łezce eventowej na poziomie 0. Udział w wydarzeniu i wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

BAW SIĘ Z BINGIEM W ARKADACH!