Arkady Wroclawskie otwarte na rodziny

 

Arkady Wrocławskie ponownie zadbają o zdrowie klientów

Regularna aktywność fizyczna jest niezbędna o każdej porze roku. Dlatego w Arkadach Wrocławskich przygotowaliśmy dla naszych klientów wyjątkową akcję, w której za zakupy zrobione w naszym centrum handlowym 23 lipca będzie można otrzymać sportowe gadżety – smartbandy Maxcom i krokomierze.

„Dbamy o Twoje zdrowie” to jednodniowe wydarzenie, które odbędzie się 23 lipca w godzinach od 10:00 do 17:00 lub do wyczerpania puli nagród. Każdy, kto w tym dniu zrobi zakupy w Arkadach za minimum 150 zł otrzyma inteligentną opaskę Maxcom monitorującą różne formy aktywności oraz kontrolującą parametry zdrowotne. Za nieco mniejsze zakupy, zrobione za minimum 50 zł, możliwe będzie odebranie poręcznego krokomierza, rejestrującego pokonywane dystanse. Do rozdania przygotowaliśmy aż 500 nagród – 300 smartbandów i 200 krokomierzy.

Upominki będą wydawane w specjalnym punkcie akcji zlokalizowanym w tzw. łezce eventowej, na poziomie zero Arkad Wrocławskich. Paragony sumują się, jedna osoba może odebrać maksymalnie trzy upominki.

Regulamin akcji

Serdecznie zapraszamy!

Arkady akcja Dbamy o zdrowie lp