Piotr i PawełLOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom -1
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

pon-sob: 9:00 - 21:00
niedz: 10:00 - 20:00

KONTAKT:

 

Piotr i Paweł

Piotr i Paweł to polska, rodzinna sieć supermarketów, która na Polskim rynku jest obecna już od ponad25lat. Swoją działalność firma opiera o motto właścicieli sieci „tworzenia takich sklepów, w których sami chcielibyśmy kupować". Sieć Piotr i Paweł posiada obecnie ponad 140 sklepów w całej Polsce, w każdym województwie.

Piotr i Paweł to profesjonalna i miła obsługa oraz odpowiedni wystrój i oświetlenie starannie zaplanowanego sklepu. W sklepach Piotr i Paweł, Klienci czują się najważniejsi. Tutaj zawsze mogą być pewni znakomitego wyboru najwyższej jakości produktów m.in.: świeżych owocówi warzyw, szerokiej gamy mięs, wędlin, serów, ryb, pysznych słodyczy, kaw, napojów, piw w bardzo atrakcyjnych cenach.

Ponadto Klienci mają do wyboru produkty z oferty własnej. Do tej pory wprowadzono już ponad 800 produktów z linii marki Piotr i Paweł pozycjonujących się jakościowo do lidera rynkowego danej kategorii, a ponadto są kilkanaście procent tańsze. Produkty Piotr i Paweł cieszą się ogromnym zainteresowaniem Klientów i są bardzo chętnie przez nich kupowane każdego dnia.

Zapraszamy na zakupy!