Arkady Wroclawskie otwarte na rodziny

 

Powrót do szkoły – videoblog w nowej formule, 2 nowe odcinki!

„Powrót do szkoły” może być całkiem przyjemny. Przekonacie się sami! Prezentujemy zupełnie nową odsłonę videobloga „Oooch Arkady”. Co się zmieniło? Od teraz materiały będą krótsze i podzielone na kilka tematycznych odcinków, a każdy będzie zakończony KONKURSEM!

Pierwszy konkurs właśnie wystartował! Pytanie konkursowe znajdziecie w materiałach filmowych, a odpowiedzi udzielajcie w komentarzach na YouTube i Facebooku do 31 sierpnia włącznie.

1 września zbliża się wielkimi krokami. Warto więc już teraz pomyśleć o wyprawce szkolnej dla naszych dzieci. Wszystkie niezbędne akcesoria dla ucznia znajdziecie w Arkadach Wrocławskich! W pierwszym odcinku „Powrót do szkoły” nasi eksperci podpowiedzą m.in., na co zwrócić uwagę przy zakupie plecaka i zaprezentują bardzo praktyczny, wielofunkcyjny zestaw przyborów szkolnych. Z drugiego odcinka dowiecie się, na co zwrócić uwagę przy zakupie butów dla ucznia i jakie obuwie będzie odpowiednie na zajęcia z Wychowania Fizycznego. Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału i udziału w konkursach!

Powrót do szkoły odc. 1.: zobacz

Powrót do szkoły odc. 2.: zobacz

Regulamin konkursu YouTube
Regulamin konkursu Facebook

Powrót do szkoły – videoblog w nowej formule, 2 nowe odcinki!