OH Kino Arkady WroclawskieLOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom 2
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

pn-pt 17:00-00:00
sb-nd 10:00-00:30

KONTAKT:

Strona www www.ohkino.pl

Repertuar

Promocje

SPACER 3D

ZAPRSZAMY NA SEANSE DO OH KINA SAMOCHODOWEGO NA DACHU ARKAD!

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich miłośników kinematografii – już 15 maja rusza kolejna odsłona OH KINA Samochodowego. Pierwszy seans startuje w najbliższą sobotę o godz. 21:15. Wyświetlona zostanie zachwycająca produkcja zdobywczyni Oscara, Emerald Fennell, pt. „Obiecująca. Młoda. Kobieta”. Film dedykowany jest widzom powyżej 15. roku życia. Projekcja odbędzie się na 6. piętrze parkingu Arkad Wrocławskich.

Począwszy od 15 maja dach naszego obiektu zamieni się w oryginalną salę kinową, gdzie na ekranie o powierzchni 1500 mkw., w technologii 4K, wyświetlane będą największe hity filmowe ostatnich lat. Zmotoryzowanym udostępnionych zostanie 29 numerowanych miejsc parkingowych w 3 strefach wysokościowych, natomiast osobom bez pojazdów 16 wygodnych leżaków, ustawionych w bezpiecznych odległościach. Na miejscu dostępny będzie także dedykowany snack bar z popcornem oraz napojami. Zamówienia będzie można składać bezpośrednio po wjeździe na teren OH KINA Samochodowego lub telefonicznie.

Harmonogram na najbliższe dni:

  • Sobota, 15 maja, godz. 21:15 - „Obiecująca. Młoda. Kobieta”
  • Niedziela, 16 maja, godz. 21:15 - „Palm Spring”
  • Poniedziałek, 17 maja, godz. 21:15 - „Na noże”
  • Wtorek, 18 maja, godz. 21:15 - „Greenland”
  • Środa, 19 maja, godz. 21:15 - „Obiecująca. Młoda. Kobieta”
  • Czwartek, 20 maja, godz. 21:15 - „Dżentelmeni”

OH KINO Samochodowe na dachu Arkad Wrocławskich rusza w sobotę, 15 maja, o godz. 21:15. Na miejscu obowiązuje reżim sanitarny. Osoby przebywające w pojazdach zobowiązane są do zakrywania ust i nosa w momencie uchylenia okna w pojeździe, natomiast niezmotoryzowani przez cały czas, podczas przebywania na terenie kina samochodowego. Dodatkowo proszeni są także o zabranie ze sobą radioodbiornika oraz słuchawek. Bilety i regulamin wydarzenia dostępne są na stronie www.ohkino.pl.

Serdecznie zapraszamy!

OH KINO Samochodowe