Cukiernia KarpickoLOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom: 0
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

pon-sob: 9:00 - 21:00
niedz: 10:00 - 20:00

KONTAKT:

Cukiernia Karpicko otwiera nową kawiarnię pełną aromatycznej kawy, słodkości i niesamowitych ludzi.

„Karpicko to coś więcej niż cukiernia - to miejsce spotkań. Tu spotykamy się my i nasi klienci. Zakład to przede wszystkim ludzie, których łączą wspólna tradycja dobrego smaku i pasja do estetyki". Tak o firmie mówią jej pracownicy, ale kto nie przedstawi ich historii lepiej niż założyciel cukierni?

Wszystko zaczęło się od… piekarnika. Początek lat 90. to okres, w którym tego rodzaju sprzęt robił niemałą furorę w okolicy. Tak też się stało w przypadku nas i naszego prezentu w formie piekarnika – gdyby nie on, nie byłoby dziś tego, co jest kluczem historii, czyli Cukierni Karpicko. Kto by pomyślał, że piekarnik w fantastyczny sposób może połączyć ludzi i ich pasje. Znajomi i przyjaciele oczekiwali wypieków, więc na jednym cieście się nie kończyło. Efekt tych aromatycznych działań sprzed kilkunastu lat można skonsumować we wnętrzach naszych lokali. Słodko i od serca!

Grzegorz Gwóźdź,
właściciel

Oby zapach świeżo pieczonych rogalików z tradycyjnymi powidłami skusił Was do zajrzenia na otwarcie ich kawiarni 24. lipca! Ich lokal znajdziecie na poziomie 0 w Arkadach Wrocławskich.Cukeirnia Karpicko otwarcie Arkady