Kabos logoLOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom 1
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

pon-sob: 9:00 - 21:00
niedz. 10:00 - 20:00

KONTAKT:

Kontakt telefoniczny533 709 393
Strona www

Kabos

Kabos Arkady Wrocławskie

Kabos to polski producent profesjonalnych kosmetyków obecny na rynku już od ponad 10 lat. Portfolio marki to przede wszystkim szeroka gama produktów do stylizacji i pielęgnacji paznokci, dostosowana zarówno do potrzeb profesjonalistów jak i klientów indywidualnych: Kabos oferuje między innymi: lakiery hybrydowe Gelike, lakiero-żele Infinii, tradycyjne lakiery do paznokci, żele, aartykuły do zdobień i wszystkie akcesoria niezbędne do wykonania manicure hybrydowego. W ofercie marki znajdziesz również kosmetyki do pielęgnacji: intensywnie pachnące balsamy do ciała, maski algowe, peelingi, relaksacyjne kule do kąpieli- idealne do stworzenia małego SPA w domowym zaciszu.

Jedną z podstawowych wartości marki Kabos jest bezpieczeństwo stosowania- linia lakierów hybrydowych Kabos Gelike to najmniej uczulające produkty tego typu na rynku. Są to hybrydy nieinwazyjne dla płytki paznokcia- nie wymagają matowienia czy stosowania preparatów kwasowych, dzięki czemu są idealne dla osób bez dużej wiedzy i praktyki z zakresu stylizacji paznokci.

Akademia Kabos w Arkadach Wrocławskich to wyjątkowa przestrzeń sprzedażowa, usługowa i szkoleniowa: w naszym lokalu kupisz nasze produkty, wykonasz manicure i pedicure oraz dowiesz się, jak prawidłowo i bezpiecznie wykonywać stylizację paznokci we własnym domu. Odwiedź nas koniecznie!

DLA KOGO?

- Dla kobiet, dla których zadbane paznokcie i ciało są najlepszą wizytówką;
- Dla kobiet, które wybierają i ufają polskim markom;
- Dla kobiet, które oczekują od kosmetyków gwarancji skuteczności i oczekiwanych efektów;
- Dla kobiet szukających inspiracji, śledzących trendy ale zachowujących zawsze „własne ja”;
- Dla kobiet, które cenią sobie bezpieczeństwo stosowania i nie jest im obojętny skład produktu;
- Dla wszystkich kobiet- bo każda z nich jest prawdziwa: silna, wyjątkowa, piękna.