Sky Tower Galeria Handlowa

 

Sky Tower Run 2019

Sky Tower Run 2019

Schodami na szczyt wieżowca – ruszyły zapisy na Sky Tower Run

Dla amatorów ekstremalnej aktywności fizycznej szykuje się nie lada wyzwanie! 26 maja 2019 roku we Wrocławiu wystartuje Sky Tower Run. Już po raz szósty, aby dotrzeć na 49 piętro wieżowca, uczestnicy wydarzenia będą mieli do pokonania 1142 schody. Zapisy ruszyły 14 lutego. Liczba miejsc jest ograniczona.

Sky Tower Run 2019 jest biegiem o Mistrzostwo Polski w biegu po schodach. Zainteresowani udziałem w nadchodzącej edycji klasyfikowani będą w 12 kategoriach, uzależnionych od płci i wieku. Bieg odbędzie się 26 maja i rozpocznie o godzinie 10.00 na terenie Sky Tower w tzw. wieży. Zawodnicy startować będą kaskadowo, co 20 sekund. Ponownie w ramach wydarzenia odbędą się Mistrzostwa Polski Strażaków, którzy 49 pięter pokonywać będą w tzw. mundurze bojowym. Zgłoszenia można wysyłać już od 14 lutego do 23 maja do północy za pomocą internetowego formularza, dostępnego na: www.skytowerrun.pl. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław.

Zapraszamy do udziału lub kibicowania! Dodatkowo, dla całych rodzin, zaplanowaliśmy także dwudniowe wydarzenie sportowe.