Duka

LOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom 0
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

pon-sob: 9:00 - 21:00
niedz. 10:00 - 20:00

KONTAKT:

Kontakt telefoniczny +48 882 024 676
Strona www www.dukapolska.com

Duka Wrocław

Duka

Koncept marki Duka jest oparty na doświadczeniu, które określiliśmy angielskimi słowami: Kitchen life.

Kuchnia jest dla nas centralnym miejscem w domu. Zmieniająca się struktura rodzin, brak czasu i większe wymagania, jakie stawiamy swoim domom sprawiły, że kuchnia zaczęła pełnić nową rolę, a właściwie powróciła do swojej pierwotnej roli – miejsca, w którym spędza się najwięcej czasu, gotuje, je, imprezuje, rozmawia, odrabia lekcje, etc. Kuchnia jest tym miejscem w domu, które w pierwszej kolejności kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, w którym umacniają się więzi między ludźmi. Kuchnia jest więc tą najbardziej żywą, najbardziej „ludzką” częścią domu czy mieszkania, nasyconą zapachami, wspomnieniami, emocjami.

W koncepcie Kitchen life kuchnię rozumiemy też jako ważny element stylu życia oraz jako wyraz osobowości. Coraz modniejsze staje się gotowanie w domu, imprezy – domówki, zapraszanie przyjaciół i gotowanie dla nich. Ludzie przez to, czy gotują oraz co gotują, pokazują, kim są, manifestują swoją osobowość. Kreowanie „kuchennego życia” jest dla nas synonimem wyrażania siebie, manifestowania tego, kim jesteśmy. Duka odpowiada na ludzkie aspiracje i potrzeby w tym względzie, podpowiadając okazje do wspólnego spędzania czasu w kuchni oraz dostarczając wszystkie niezbędne do tego akcesoria i produkty.

DUKA w Polsce to obecnie sieć 34 sklepów zlokalizowanych w największych centrach handlowych oraz sklep internetowy.

W naszych sklepach znajdziesz szeroki wybór artykułów kuchennych, porcelany, sztućców i szkła stołowego. Sezonowe kolekcje tekstyliów, dekoracji i akcesoriów kuchennych pomogą stworzyć niepowtarzalną atmosferę w każdej kuchni i jadalni.

Wizyta w naszym sklepie z pewnością pomoże również wybrać idealny prezent na każdą okazję.