Boboq Fresh Bubble TeaLOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom 1
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

pon-sob: 9:00 - 21:00
niedz: 10:00 - 20:00

KONTAKT:

Kontakt telefoniczny +48 502 136 724
AW wwwfacebook

 

BOBOQ BUBBLE TEA Wrocław

Boboq Fresh

Znana w wielu krajach bąbelkowa herbata BoBoQ dotarła w końcu do Polski! Pokochali ją już na całym świecie! I Wy ją pokochacie! Ten wspaniały orzeźwiający napój pochodzący z Dalekiego Wschodu, według oryginalnej receptury produkowany jest z naturalnych składników na bazie elitarnych herbat z dodatkiem naturalnych owocowych soków.

Oprócz prawdziwego smaku herbaty i soczystych owoców w BoBoQ znajdziecie pełno bąbelków. Do wyboru mamy wyśmienite kuleczki tapioki, popping boba wypełnione sokiem owocowym, oraz pyszne i soczyste galaretki.

Fantastyczne dodatki w herbatkach BoBoQ eksplodują mocą owoców w Twoich ustach! BoboQ to styl życia, którym zarazić można się od pierwszego spróbowania! Zapraszamy!

W ofercie również naturalne soki owocowe wyciskane przy kliencie Shake z pysznym jogurtem naturalnym, Smoothie z naturalnymi owocami, Detoxy - wybrane kompozycje owocowe wraz z naturalnym sokiem wyciskanym ze świeżych owoców oraz zdrowe dodatki gratis typu jagody goji, młody jęczmień, Granole na bazie mrożonego jogurtu ze świeżymi owocami, pszenicą i grunchy - tylko 100 kalorii a energia na cały dzień.
Oferujemy stałe rabaty dla uczniów i studentów.